Działamy z pasją. Gdzie? W DB Schenker!

Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego DB Schenker. Na studentów
i absolwentów czeka 19 miejsc stażowych w 12 lokalizacjach w Polsce. Stażyści swoich sił będą mogli spróbować m.in. w dziale sprzedaży, obsługi klienta, logistyce lądowej, biznesie lotniczym oraz zespołach: HR i marketingu. Aplikować można do 15 maja br. na www.dbschenker-student.pl.

Z raportu „Trendy HR 2017 . Zmiana zasad w erze cyfryzacji ” firm Deloitte i Randstad wynika, że dla polskich przedsiębiorstw jednym z trzech najważniejszych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim jest pozyskiwanie utalentowanych pracowników. Nie inaczej jest w przypadku DB Schenker. Operator logistyczny, dzięki programowi stażowemu, od czterech lat pozyskuje do firmy młodych, pasjonatów logistyki. Do tej pory cztery edycje programu stażowego ukończyło ponad 50 osób, a 90% uczestników otrzymało oferty stałej pracy w DB Schenker.

Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać do 15 maja br. na stronie www.dbschenker-student.pl. Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport.
Więcej szczegółów na www.dbschenker-student.pl i www.facebook.com/DBSchenkerPLKariera